2010 yılında Türkiye’de kurulan TREND KURUMSAL HİZMETLER A.Ş., 3.500 çalışanı ile Türkiye'nin yerli sermayeli en büyük kurumsal hizmet firmalarından biridir. Otomotiv sektöründe ve diğer birçok sektörde, ana ve yan sanayiler başta olmak üzere, 100’ün üzerinde şirkete hizmet vermektedir. Bu çalışmalara ek olarak, Türkiye’nin en büyük ana sanayileri için, yeni ve önemli projeler geliştirilmektedir.

2017 yılında Bursa - Türkiye’de TREND OTOMOTİV fabrikası kuruldu ve modern tesisleriyle birçok sektöre, 100 kişilik çalışanıyla üretim alanında hizmet vermeye başladı. 2021 yılında Trend Otomotiv, büyüme ve kapasite artışı nedeniyle, yeni makine yatırımları yaparak, yeni fabrikasına taşınmıştır.

2018 yılında Düzce - Türkiye’de ATLAS OTOMOTİV fabrikası kuruldu ve otomotiv yedek parça sektörüne ürün üretmeye başladı. Kısa sürede 250 kişilik nitelikli kadrosu ile pazarda önemli bir üretici haline gelmiştir. 2021 yılında büyüme ve kapasite artışı nedeniyle yeni fabrikasına taşınmıştır.

2021 yılında Türkiye’de sektöründe lider olan firmamız, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yurtdışına açılma kararı almıştır. TREND INTERNATIONAL INDUSTRY SRL - ROMANIA firması kurularak, uluslararası alanda da önemli bir yatırım gerçekleştirilmiştir.

TREND ŞİRKETLER GRUBU olarak, hizmet ve üretim alanlarında oldukça fazla tecrübe sahibiyiz. Bu tecrübelerimizi, Romanya’da ve Romanya’daki kişi ve kuruluşlarla paylaşmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak müşterilerimiz için değer yaratmak önemli temel hedeflerimizdir.