GRUP ŞİRKETLERİMİZ

 1. image

  Trend Kurumsal Hizmetler Trend Corporate Services Inc. Co., 3.000 çalışanı ile birçok sektörde, OEM’ler ve yan sanayileri başta olmak üzere 100’ün üzerinde şirketle iş ortaklığı yapan, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile personel temini hizmetleri, lojistik yönetim hizmetleri, kalite kontrol hizmetleri, sosyal hizmetler ve üretim destek hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

 2. image

  Trend Automotive Inc. Co., 200 kişilik kadrosu ve sahip olduğu modern tesisleriyle otomotiv yedek parça, metal şekillendirme, elektrostatik toz boya gibi üretim alanlarında hizmet vermektedir. Trend Otomotiv, yeni makine yatırımları yaparak üretim kapasitesini arttırmış, ihracata dayalı global pazardaki önemli aktörlerden birisi olmuştur.

 3. image

  Atlas Otomotiv Anonim Şirketi, otomotiv yedek parça sektörüne üretim yapmaktadır. 250 kişilik nitelikli kadrosu ile pazarda önemli bir üretici haline gelmiştir. OEM ve after market süreçlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

 4. image

  Trend International Industry S.R.L. Trend International Industry S.R.L., Romanya’da faaliyet gösteren insan kaynakları iş ortağı firmasıdır. İşe alma ve yerleştirme, personel temini, taşeron hizmetleri, personel leasing ve dış kaynaklı kullanım hizmetleri vermektedir. Uluslararası tecrübelerini Romanya’daki şirketlere sunmak temel amacıdır. Trend International Industry S.R.L., Trend Şirketler Grubu’nun uluslararası iştirakidir.